Nejprve se nauč pravidla. A potom je poruš, je-li to pro dobro věci.

Kaleidoskopy - sada Vzpomínky na Afriku

14. dubna 2015 v 12:25 | Lucie Kudrnová |  Polymerová hmota FIMO
Jednou z mých vášní v polymerové tvorbě je od doby, kdy jsem absolvovala kurz kaleidoskopů Carol Simmons (Pinterest, Facebook, Blog ) skládání kaleidoskopů. Ke skládání používám i složitější cany, které kombinuji dohromady, čímž vznikají velmi komplexní vzory. Fascinuje mě hra barev a tvarů, která vzniká s která přináší nepřeberné množství kombinací a variací. Vytvořila jsem již řadu sad přívěsků - kaleidoskopů, u kterých je každý kousek originálem a mutací základního trojúhelníkového vzoru. Základním rysem této techniky je nepředvídatelnost - člověk nikdy předem neví, jak bude výsledek vypadat a co nakonec vznikne ;-). Takže je to technika pro zvídavé a zvědavé a pro ty, kteří se nechají rádi překvapit.
Tyto barevně laděné kaleidoskopové sady budu postupně představovat, jako první jsem zvolila sadu nazvanou Vzpomínky na Afriku, kterou jsem přihlásila i do ČS šperkařské výzvy do dubnového alba Geometrie. Další šperky z této série si můžete prohlédnout v galerii Fimo 2015 / Kaleidoskopy / Vzpomínky na Afriku.
Přívěsky - kaleidoskopy mám i v nabídce šperků k prodeji (viz galerie) - a v blízké době se je chystám zveřejnit v připravovaném e-shopu na stránkách www.luckysperk.cz , který je však zatím ve výstavbě. Nicméně pokud by měl někdo o přívěsky zájem před spuštěním eshopu, může mě kontaktovat na mailu kudrnova@gmail.com.


NAVRCHOLU.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama