Nejprve se nauč pravidla. A potom je poruš, je-li to pro dobro věci.

Předvánoční nabídka šperků z Fima

5. prosince 2013 v 11:26 | Lucie Kudrnová |  Polymerová hmota FIMO
Již několik let se ve volném čase zabývám mimo jiné i tvorbou šperků z polymerové hmoty a chtěla bych vám touto cestou nabídnout některé z nich - jsou vhodným drobným dárkem, který by se vám třeba (nejen) před vánočními svátky mohl hodit pro potěšení vašich blízkých - manželky, přítelkyně, dcery, maminky či kamarádky, …. ( nebo jako vhodný tip pro partnera, co by vám mohl koupit ;-). Jedná se o originální autorské šperky, které svou kreativitou, hravostí, barevností a širokým spektrem tvarů a forem ozvláštní styl nositele a podtrhnou jeho individualitu.

Ukázky mojí tvorby si můžete prohlédnout v menu Aktuální nabídka 2012 a 2013 (levý sloupec dvě poslední položky v sekci Galerie). Galerie jsou průběžně aktualizovány a nabídka je stále doplňována. Je možné i nabídnout, aby si zde vybral sám obdarovaný podle svého vkusu ;-).

Nejnovější práce naleznete v galerii Aktuální nabídka 2013. Galerie je rozdělena tematicky na několik částí podle druhu šperků - obsahuje nabídku náhrdelníků, náramků, 3D náušnic, náušnic a přívěsků (I. a II.) , broží i sad šperků.

Dále je možné vybírat rovněž z aktuální nabídky šperků v galerii Aktuální nabídka 2012, kde jsou podadresáře členěné podle techniky zpracování. Již rozebrané šperky budou přesunuty do adresáře Rozebrané, nicméně v některých případech zájmu mám k dispozici obdobný šperk nebo je možné vytvořit na zakázku obdobný šperk.

Po dvojkliku na obrázek se otevře galerie, ve které je možné šipkami krokovat po obrázcích. Při prohlížení galerie se zobrazují podrobnosti k obrázku (popis, cena) pomocí tlačítka i vpravo dole - viz přiložený obrázek.

(Pozor - někdy může být zakryto facebookovou hláškou Chatujte s přáteli - i se objeví se po roztažení obrazovky).

V případě, zájmu o vybraný šperk mě kontaktujte na mailu kudrnova@gmail.com či na telefonu 731 400 274 a uveďte označení šperku (uvedené jako název souboru) a kontakt na sebe. Šperky lze zaslat poštou podle aktuálních cen poštovného a balného, nebo vyzvednout při osobním odběru v Praze zdarma. Podrobnosti je možné domluvit mailem.

Vyrábím dle časových možností i šperky na zakázku dle individuálních požadavků - lze např. zvolit jiný tvar, barvu, či design přívěsku nebo korálů, lze měnit i závěsy k přívěskům - jejich barvu, materiál i délku. K přívěsku je možné dokompletovat i náušnice, sponu do vlasů apod. nebo je zakoupit i samostatně.

Pokud se vám moje tvorba bude líbit, potěší mě, pokud nabídku přepošlete i svým známým, které by mohla zaujmout.

S přáním pěkného dne
Lucka Kudrnová

Umělecký profil:
S tvorbou šperků z polymerové hmoty jsem začala v roce 2009 a od té doby jsem se zúčastnila množství akcí a kurzů a absolvovala jsem řadu workshopů u věhlasných tuzemských i zahraničních umělkyň v tomto oboru (např. Fimohraní 2011, 2112, Fimošílení 2012, ECC 2013 (Euroclay Carnival 2013)).

Absolvované workshopy u zahraničních umělkyň:
2011: Carol Blackburn, Christine Dumont, Lisa Pavelka, Eva Ehmeier, Veronika Sturdy
2012: Carol Blackburn, Lisa Pavelka, Donna Kato, Christi Friesen, Carol Simmons, Veronika Sturdy
2013: Donna Kato, Melania Muir, Sylvia Peraud, Bettina Welker, Lindly Haunani

Z tuzemských umělkyň bych jmenovala v první řadě:
Evu Haškovou, jejíž kurzy a workshopy navštěvuji pravidelně,
dále pak Petru Nemravovou, Dana (Fruitensse) Phamovou, Moniku Brýdovou, Martu Špalkovou, Kláru Albu Bartlovou, Radku Flekovou, …
Další zdroje inspirace a vzdělání čerpám z internetu, kde např. v současné době absolvuji internetovou Polymerovou školu online, vedenou Danou (Fruitensse) Phamovou.


NAVRCHOLU.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama