Nejprve se nauč pravidla. A potom je poruš, je-li to pro dobro věci.

Pozvánky na výstavy

16. února 2011 v 20:43 | Lucie Kudrnová |  Co jsem navštívila (What I saw)
 Ráda bych upozornila na právě probíhající i nadcházející výstavy, které stojí za navštívení.
První z nich je výstava paličkované krajky Ivany Domanjové a drátování a malby na hedvábí Marcely Maškové, která je umístěna v Městské knihovně v Praze 5, na Nám. 14. října. Výstava potrvá do 26. února a určitě stojí za zhlédnutí - opět jsem se na ní velmi potěšila krásnými, dokonale provedenými krajkami Ivany Domanjové, jejími jedinečnými barevnými kombinacemi a nádhernými krajkovými květinami. Velmi mě také zaujaly originální drátované klobouky a šperky Marcely Maškové.
Hned po skončení této výstavy se koná výstava Klubu Inspirace, tradičně pořádaná v Galerii U Zlatého kohouta v Michalské ulici. Vernisáž je 27.2. od 17 hodin a výstava potrvá skoro do konce března. Výstava se letos jmenuje Hrátky s barvou a určitě si ji nenechám ujít, vystavuje tu řada krajkářek, se kterými jsem se seznámila v průběhu svých cest za krajkou. Hrátky s barvami jsou fascinující oblastí, kde lze nacházet jedinečné kombinace a variace, tak jsem zvědavá na opět nové pojetí v této oblasti.
Domanjova

Inspirace
NAVRCHOLU.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mája Mája | Web | 24. února 2011 v 9:20 | Reagovat

Krásný blog!!!

2 Viky Koutný Viky Koutný | 8. dubna 2011 v 8:33 | Reagovat

Ahoj.. Jestli se nudíš klikni na tenhle odkaz nebo ho dej do vyhledávače a dej enter prosím
http://www.herni.cz/?utm_source=vicfull1
Když klikneš tak mi tím pomůžeš v soutěži a ja ti budu moc vděčný. Také se ti omlouvám za reklamu musím nějak získat body, tak prosím klikni.. Díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama