Nejprve se nauč pravidla. A potom je poruš, je-li to pro dobro věci.

Pozvánky na akce

23. listopadu 2010 v 8:41 | Lucie Kudrnová |  Paličkování (Lace)
S podzimem se uskuteční či uskutečnilo několik zajímavých akcí, na které bych ráda upozornila.

Na krajkářských trzích v Praze (pořádaných 12.-14.11.2010) v gymnáziu Jindřišská (letos myslím za rekordní účasti prodejců, vystavovatelů i kupujících a návštěvníků)  bylo možné zakoupit novou knížku Ivany Domanjové nazvanou Paličkování, která vyšla v nakladatelství Grada. V odkazech (o řádek výš) se můžete na stránkých Ivanky dozvědět podrobnosti o knížce i jak si ji objednat či zakoupit. Knížka je, jak jinak, opět výjimečným zážitkem, nejen pro velmi podrobný a přesný popis techniky pro začínající krajkářky, ale i jako cenný zdroj inspirace, krásné fotografie paličkovaných kreací, řadu originálních nápadů a v neposlední řadě i pro literární zpracování.

V Lidicích se koná v v Lidické galerii Památníku Lidice Výstava nazvaná poeticky Jeskyně Nymf, vystavují zde Milča Eremiášová, Jindra Vondrovicová a Veronika Hilská. Vernisáž se konala dne 16. listopadu 2010 a výstava potrvá do 6.2.2011. Otevřeno je denně 10:00 - 16:00 hod.
Bližší info na www.lidice-memorial.cz .

Pozv1

Pozv2
Dne 18.11.2010 otevírá nově v Pardubicích svůj obchůdek Petra Kamenická, se kterou se setkáváme na kurzech paličkování. V obchůdku nabízí autorské originální šperky, minivýstavu fotografií, dekorace do bytu, oděvní doplňky a potřeby pro pališkování a malování na hedvábí. Otevření obchůdku je spojeno s prodejní výstavou adventních věnců a dekorací. Bližší informace a aktuální nabídku naleznete na www.atelier-petra.cz
, kde je také nabídka kurzů. Můžete se těšit na kurz malby na hedvábí, základů čínské malby, paličkování, kurz květinové vazby a aranžování.
Petra bude nabízet i některé mé paličkované krajky a šperky z polymerové hmoty, které vyrábím.
Petra
NAVRCHOLU.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama