Nejprve se nauč pravidla. A potom je poruš, je-li to pro dobro věci.

Výstava školy textilních řemesel

30. září 2009 v 8:35 | Lucie Kudrnová |  Co jsem navštívila (What I saw)
Opět nastal čas výstavy krajek v Muzeu Policie ČR v Praze, kterou zde jako každoročně pořádá Vyšší odborná škola textilních řemesel a Střední umělecká škola textilních řemesel. Letos tato škola slaví hned 2 jubilea k výročí založení jejích předchůdců a konají se 2 výstavy - historická část výstavy (kterou jsem zatím nenavštívila) je instalována v Galerii Emilie Paličkové, U Půjčovny 9 v Praze 1 (po - pá od 10 do 18 hod) a výstava studentů a absolventů ve výstavních prostorách Muzea policie ČR, Ke Karlovu 1 v Praze 2 (cca 15 min od I.P. Pavlova). Tato část je přístupná út - ne od 10 do 17 hod. Kdo by měl zájem si výstavy prohlédnout, tak má ještě příležitost - obě výstavy se konají do 25.10.2009.
Výstava mě opět velmi příjemně překvapila, absolventské práce jsou velmi nápadité a precizně provedené i zajímavě nainstalované. Jsou zde vystaveny práce paličkované, šitá krajka, tkaná textilie a další textilní techniky. Letos jsou k vidění i textilní hračky a proutěné košíky, kočárky, ba i vesty a batůžky ;-). Několik fotografií z této výstavy si můžete prohlédnout v podsložce Co jsem navštívila.NAVRCHOLU.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama