Nejprve se nauč pravidla. A potom je poruš, je-li to pro dobro věci.

Podzimní krajkářské trhy

22. listopadu 2008 v 14:05 | Lucie Kudrnová |  Co jsem navštívila (What I saw)
Tak máme za sebou podzimní krajkářské trhy v Praze a rubrice Co jsem navštívila přináším pár fotek z této akce. Potkala jsem tu řadu kamarádek, popovídala si a prohlédla co nového (a samozřejmě i neodolala a něco málo pokoupila). Trhy byly pestré, kromě krajek a paličkování tu byl k vidění i patchwork, malba na hedvábí, různé textilní techniky, výrobky ze dřeva, smaltu, kovu, korálky, potřeby na drátkování atd. atd. Pochopitelně jsem se zastavila u stánků mých lektorek z kurzů - Ivany Domanjové, která má velmi zajímavé kravaty a šperky, Ivy Proškové (tady byly k vidění krásné ručně barvené šátky se vsazenou paličkovanou krajkou a Iviny víly) a i u stánku Mirky Řezníkové, ke které chodím na kurz dřevořezby a která vyrábí nádherné dřevěné šperky. Účast byla jako vždy veliká, do některých místností nebylo snadné se přes davy lidí ani dostat, ale jako příznivkyni ručních prací a tradičních řemesel mě tenhle veliký zájem těší a dělá mi radost.

Z tvorby Ivany Domanjové

Z tvorby Ivy Proškové


NAVRCHOLU.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 guzzisue guzzisue | E-mail | Web | 22. listopadu 2008 v 19:29 | Reagovat

so many talented people, I love the spiders :-) amazing lace, and the cloths with lace inserts? brilliant. Unfortunately the online translator i usually use can not cope with your written language but I can read the odd word and the link to the photos works just fine :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama