Nejprve se nauč pravidla. A potom je poruš, je-li to pro dobro věci.

Je čas dovolených ...

15. srpna 2008 v 9:39 | Lucie Kudrnová |  Turistika (Traveling, Photos)
Je čas dovolených, a tak se tento příspěvek týká našich každoročních rodinných turistických aktivit. Letos jsme navštívili České Švýcarsko, které je opravdu nádherné, je to turistický ráj jak pro pěší, tak pro cykloturisty. My jsme putovali pěšky a užili si vskutku hojně romantických skal a říčních zákoutí, nádherných vyhlídek do kraje, krásné krajiny a lesů (včetně sběru hub ;-)) a šplhání po žebřících, schodech, schůdkách i skalách. Navštívili jsme řadu krásných míst - nejzajímavější byl výlet na Jetřichovické vyhlídky, klasická a monumentální je cesta na Pravčickou bránu Gabrielinou stezkou po projetí soutěsek lodičkami s legračním výkladem a umělým vodopádem ;-). O co víc bylo přelidněno zde, o to klidnější (ale neméně půvabné) bylo putování po odlehlejších částech Českého Švýcarska - např. podél říčky Křinice, Úzkými schody nebo výstup na tzv. "Děčínskou Fudžijamu", neboli Růžovský vrch. Více než stokilometrové týdenní putování jsme zakončili prohlídkou neobyčejně fotogenické Panské skály.
Příští týden nás ještě čeká cyklistické putování po Jižní Moravě a pak zas do práce ... Ale abych tu nezanedbávala krajky - uvádím ještě jednou odkaz na článek i galerii o letošní OIDFě a přeji všem pěkné prožití zbytku léta.
Mariina vyhlídka
Pravčická brána
Panská skála
NAVRCHOLU.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama