Nejprve se nauč pravidla. A potom je poruš, je-li to pro dobro věci.

OIDFA - nabídka CD a DVD

21. července 2008 v 23:16 | Lucie Kudrnová |  Co jsem navštívila (What I saw)
Ze zájezdu na OIDFu jsem si přivezla řadu fotek, které bych ráda nabídla i případným zájemcům. K dispozici je DVD, obsahující fotografie ze zájezdu z Holandska i fotografie z kongresu OIDFy a dalších krajkářských výstav v Holandsku. Dále DVD obsahuje řadu fotografií ze zájezdu Klubu Inspirace do Vamberka v červnu, včetně fotoreportáže z módní přehlídky v Bystřeci. Navíc je zde unikátní soubor přes 150 jednotlivých nafocených krajek pro OIDFu. Celkem se jedná o více než 3000 fotografií, 3,5 GB dat. Cena DVD je 200 Kč.
Pro ty, kteří nemají na počítači vhodnou mechaniku na čtení DVD nebo mají zájem jen o část fotografií, nabízím 3 samostatná CD - CD Holandsko 2008 (krajina, města, košíkářství), CD OIDFA 2008 (foto z OIDFY a dalších krajkářských výstav a soubor krajek pro OIDFu ) a CD Vamberk 2008 (fotky z Vamberku, Rychnova, Letohradu a Bystrce). Fotografie z OIDFy jsou v menším rozlišení, aby se vešly na CD, zbylá CD obsahují výběr fotek z DVD (opět kvůli prostoru na disku). CD obsahují 650 MB dat (600, 1400 a 900 fotek). Cena jednoho CD je 80 Kč.
Pokud máte zájem o nějaké CD/DVD, napište mi a uveďte prosím tyto informace:
Zda máte zájem o DVD resp. CD a jaké.
Způsob dodání - zvolte osobní převzetí (kdo se mnou chodí na kurzy v Praze) nebo zaslání poštou. Dávám pokud možno přednost úhradě na účet, v případě zájmu zašlu mailem číslo účtu a variabilní symbol a pošlu CD/DVD poštou v bublinkové obálce obyčejně. Poštovné je 20 Kč. Pokud by někdo chtěl zaslat CD/DVD na dobírku, je také možné, ale poštovné v tom případě činí 60 Kč. Nezapomeňte prosím uvést svou poštovní adresu.
Ti, kteří nedostávají maily s upozorněním na novinky na těchto stránkách se mohou přihlásit k odběru novinek. (Nebo kdo je dostává a nechce je, může se odhlásit ;-)).
Pište na adresu l_kudrnova@seznam.cz .
Obsah DVD (v odkazech jsou ukázky fotografií - vhodnější pro prohlížení galerií je kliknout na odkaz pravým tlačítkem a zvolit možnost Otevřít v novém okně):
Holandsko 2008
12 Leeuwarden - muzeum krajky a kostýmů
Krajky pro OIDFU
Kabelky
Podvinek
Šperk
Voda
Vzduch
Země
Bystřec přehlídka
Letohrad výstava
Rychnov nad Kněžnou
Vamberk - Bienále
Vamberk - krajkářská škola
Vamberk - muzeum
Vamberk - továrna
Vamberk - trhy
NAVRCHOLU.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama