Nejprve se nauč pravidla. A potom je poruš, je-li to pro dobro věci.

Encaustic 2008

26. února 2008 v 8:26 | Lucie Kudrnová |  Encaustic
Na dovolené na horách (viz předchozí článek) jsem se kromě běžkování a obdivování přírodních krás věnovala po večerech také dalšímu Encaustickému malování. Výsledky mého snažení obsahuje Galerie 1 (2008) , Galerie 2 (2008) a Galerie 3 (2008) z nové složky Encaustic 2008. Zjistila jsem, že tíhnu zejména k vytváření krajinek a fantaskních podmořských obrázků ;-). Na Encaustice mě uchvacuje zejména možnost vytváření úžasných tvarů, struktur a barevných kombinací s vysokým prvkem náhodnosti, které evokují rozdílné nálady, pocity a rozvíjí fantazii - dá se říci, že každý si v obraze může najít svou představu.
Tentokrát jsou obrázky kromě k prohlížení určeny také k prodeji - jsou vyfoceny v rámech (rámy jsou převážně velikosti 21 x 30 cm, výjimečně 24 x 30 cm či méně tradiční rozměry u dvojobrazů). Cena je 490 Kč za obraz (plus balné a poštovné podle aktuálního sazebníku České pošty). Tam, kde je uveden v poznámce text "Obrázek není k dispozici" tak už originální obrázek byl prodán či darován apod.. V případě zájmu se však mohu pokusit stvořit něco podobného ;-)). Kontakty na mě najdete na této stránce . (Poznámka : Na serveru Blogu nyní trochu zlobí zobrazování obrázků - pokud se některé v galeriích nezobrazují, zkuste to za nějaký čas znovu).
Několik ukázek z nových prací:
Horská řeka
Krajina v hnědých tónech
Výhled do kraje
Rapsodie v modré
Podmořská jeskyně
Netopýr
Bouřlivé nebe
Dvojí pohled pod hladinu
Krajina ve fragmentech
Svět ticha
Moře mezi skalami
NAVRCHOLU.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dydynka Dydynka | 9. března 2008 v 10:43 | Reagovat

Nádhera!!!!!!!!!!!!!!!

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama