Nejprve se nauč pravidla. A potom je poruš, je-li to pro dobro věci.

Závěr kurzu Paličkování a pasparty

28. ledna 2008 v 19:07 | Lucie Kudrnová |  Paličkování (Lace)
V kurzu Paličkování a pasparty jsme došly do poslední hodiny, která přinesla výsledky v podobě nesmírně zajímavých výrobků, a to ještě určitě zdaleka nejsou všechny (vzhledem k lednovým absencím a nemocnosti). Našly se sice jednotlivkyně, které nic nepřinesly - a ty se na vyzvání i náležitě styděly ;-)),
ale jinak se sešla opravdu řada originálních nápadů a řešení. Několik obrázků je opět v galerii ke kurzu.
Nejvíc mě tentokrát zaujala práce Jarušky Melounové, kterou jsem pro sebe nazvala Podzimní stromy a připadá mi naprosto geniální.
Já jsem vzhledem k časové tísni vytvořila cosi, co bych nazvala Spirály a co vzniklo někdy mezi půl druhou a druhou hodinou ranní v den kurzu ;-)). Je to tvořeno paličkovaným barevným páskem sešitým do ruličky, pěti vyřezanými pětiúhelníky s otvory uprostřed a spirálou upaličkovanou kdysi jako vzorník pro použití cuchaniny, která se prolíná těmi pětiúhelníky.
Zakončen byl také kurz Krajky a kůže, ve kterém vzniklo řada opravdu bombastických kabelek, přijďte se kdo můžete podívat na jejich výstavu, která potrvá měsíc, do Holečkovy ulice do učebny číslo tři. Je vyhlášena soutěž o nejkrásnější kabelku, kabelky budou vystaveny anonymně pod čísly a bude možné se účastnit hlasování. A vzhledem k tomu, že na letošní OIDFU bylo vyhlášeno téma kabelky, tak možná některé z nich poputují i do Holandska ... Takže z pochopitelných důvodů jejich fotografie zatím nebudou zveřejněny ;-)).
NAVRCHOLU.cz
Počitadlo:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pavla Pavla | E-mail | 16. dubna 2008 v 11:44 | Reagovat

Dobrý den.Chtěla bych se naučit paspartovat, ale nedaří se mně objevit žádný kurz. Poradíte? Děkuji Pavla Mazouchová Kyjov

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama