Nejprve se nauč pravidla. A potom je poruš, je-li to pro dobro věci.

Výstava Anny Halíkové Krajkové šperky

16. října 2007 v 8:29 | Lucie Kudrnová |  Co jsem navštívila (What I saw)
Minulý týden ve čtvrtek jsem byla na vernisáži výstavy Aničky Halíkové nazvané Krajkové šperky. Výstava se koná 12.10. až do 10.11.2007 v Galerii Scarabeus v Praze, Jana Zajíce 7, Praha 7 (je to na Letné vedle stadionu, dostanete se tam snadno tramvají ze stanice Vltavská). Otevřeno je denně od 11 do 18 hod a pokud si najdete čas, vřele doporučuji ji navštívit, jedná se o velmi krásnou výstavu originálních šperků jedné z našich předních krajkářek. Anna Halíková založila také s Alinou Jaškovou občanské sdružení krajkářek Krajka, můžete se přes odkaz podívat na její stránky, kde je také internetový obchod, fotogalerie, kontakty a informace o kurzech a vydávaném časopise Krajka.
Vernisáž byla velmi pěkná, konala se v nádherné zahradě u Galerie Scarabeus a úvodní slovo měla Milča Eremiášová, která krásně a poutavě hovořila o díle Aničky Halíkové i o její současné výstavě. Vystavované šperky jsou velmi noblesní, v nádherných tlumených barvách s nádechem zlata. K vidění jsou šperky od drobných náušnic až po velké náhrdelníky, které někdy přechází až v originální oděvní kusy. Fotografie z vernisáže i výstavy jsou v mě v galerii Co jsem navštívila ve složce Vernisáž výstavy Anny Halíkové.
NAVRCHOLU.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama