Nejprve se nauč pravidla. A potom je poruš, je-li to pro dobro věci.

Krajkářské slavnosti ve Vamberku

11. července 2007 v 10:26 | Lucie Kudrnová |  Novinky (What's New)
Tak konečně se mi podařilo vložit pár obrázků z krajkářských slavností ve Vamberku - najdete je ve fotogalerii Co jsem navštívila ve složce Vamberk 2007. Do Vamberku jsem jela individuálně se sestrou a dále jsme pokračovaly přes nádherná města Litomyšl a Svitavy do Boskovic, kde jsme strávily nádherný týden na "sportovně-relaxačním týdnu pro ženy" - mohu vřele doporučit všem, kdo mají rádi pohyb a mohou už se na týden odtrhnout od rodiny - můžete nahlédnout na www.enko.cz nebo si prohlédnout něco mých fotek v nové fotogalerii Turistika / Boskovice 2007. Nezapomenutelným zážitkem byl jednak večer na hradě s vínkem, grilováním kuřat, skvělou živou hudbou a bílou paní, dále pak cvičení na gymnabalech, které je velká legrace a zábava ;-)).
Co se týče Vamberku, byla jsem tady na krajkářských slavnostech poprvé a docela jsem si to užívala - jednak jsem potkala spoustu starých známých, seznámila se naživo s některými členkami 1. krajkářského Netklubu, které jsem poznala přes internetovou diskuzi na serveru Rodina, potěšila se originální módní přehlídkou VSUŘ (fotky většinou nevyšly, většina byla bohužel rozmazaných). Na přehlídce jsem zahlédla se mihnout i několik svých výtvorů a pár dalších bylo vystaveno na výstavě Ivana Domanjová a její žákyně, tak jsem byla náležitě pyšná ;-)). Jinak se mi výstava velmi líbila, byla krásně naaranžovaná a upravená - Ivance patří velký dík za propagaci VSUŘ a kurzů a určitě spoustě holek z kurzů udělalo velkou radost, že jejich práce byly vystavené, rozhodně si myslím, že se není za co stydět a bylo na co koukat !!!
Navštívila jsem taky krajkářské muzeum a krajkářskou školu, kde byla spousta zajímavých krajek, zaujaly mě zejména dětské práce. Bohužel jsem už nestihla přehlídku v Bystrci, tak snad příště ....
NAVRCHOLU.cz
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama