Nejprve se nauč pravidla. A potom je poruš, je-li to pro dobro věci.

Pasparty

21. června 2007 v 15:40 | Lucie Kudrnová |  Novinky (What's New)
Do fotogalerie je přidána nová složka Pasparty, kde je několik fotografií paspart, které jsem vyráběla na kurzu Paspartování, který v rámci VSUŘ vedla lektorka Vilma Nasková. Musím říct, že mě pasparty velice zaujaly, během dvou pololetí kurzu jsme se naučily dělat balené pasparty, hloubkové, vícevrstevné, vytlačované a na závěr i hlubokou krabičku.
Je to velice zajímavá práce, pro níž je ale třeba velké pečlivosti a přesnosti, aby výsledek vypadal pěkně, takže ne všechny mé výtvory jsou dokonalé ;-), ale přesto byl vidět v průběhu roku určitý pokrok ;-))). Využití je univerzální, lze zapaspartovat krajku, fotografii, přírodninu, kresbu apod. I malá krajka v paspartě vypadá krásně a může sloužit jako vhodný dárek.
Dál do sekce Různé další krajky byly přidány dvě krajky, které vznikly již dříve na kurzech Ivy Proškové Paličkovaná architektura - je to Karlův most a paličkované domečky a věže do kruhu v půdici (ve stylu Iviných kulatých půdicových kalendářů).
NAVRCHOLU.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama