Nejprve se nauč pravidla. A potom je poruš, je-li to pro dobro věci.

Jak paličkujeme - ryby, džíny, korálky ....

5. června 2007 v 14:22 | Lucie Kudrnová |  Novinky (What's New)
Tentokrát je hodně novinek - na posledním kurzu Ivany Domanjové jsem byla v roli fotoreportéra, takže přibyla řada fotek do galerie Z vyučování, je na nich vidět naše zaujetí i řada hotových výrobků na témata kurzů Lapač snů i Džína a krajka, někdy prezentovaných hrdými autorkami.
Ve fotogalerii je zařazeno několik nových složek s krajkami, které jsem vyráběla toto pololetí - je to složka Korálky a krajka, kde je zlatý náhrdelník vytvořený na kurzech Milči Eremiášové, ve složce Džína a krajka je džínová halena a džínové šaty s aplikací a ve složce Různé je lapač snů vytvořený v pedigovém (přibližně kulatém) rámu. Do složky plovoucích rybiček byla zařazena další ryba, která vznikla jako narozeninový dárek pro kolegu - amatérského potápěče. Nejvíce se asi blíží ďasu mořskému, i když vznikla pouze z popudu, aby vypadala co nejhrozivěji, podobnost je čistě náhodná ;-).
Do složky prostorových fraktálů byly přidány lépe nafocené obrázky.
Takže to je dneska všechno, všem přeji krásné léto a doufám, že se na podzim opět shledáme.
NAVRCHOLU.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 maja maja | 8. prosince 2007 v 12:43 | Reagovat

Nemohly by jste sem dát předlohy k paličkování?

Děkuli.

2 Lucie Kudrnová Lucie Kudrnová | 28. prosince 2007 v 7:29 | Reagovat

Podívejte se do rubriky Podvinky, kde jsou některé předlohy zveřejněny a je zde i informace, jak získat podvinky k některým mým návrhům, které Vám mohu zaslat poštou.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama